Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hialuronsavas hüvelykúp...

Hialuronsavas hüvelykúp tapasztalatok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Ki melyiket használja? Köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi a kerdesert, de ez mire jo?
2016. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hüvely regenerálás...
2016. jún. 21. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Mire szeretnéd használni? Mert tudni kell az okát a gondnak, a hüvelyszárazságot hosszútávon nem gyógyítja meg ha azt hormonális gond okozza, olyankor nőgyógyásszal kell beszélni.

Szex közbeni gondokra is csak átmeneti tünetelfedés, nem gyógyítja szintén.

Menopauzában, szülés után, szoptatás alatt, sugárterápia és kemoterápia után hatékony igazán az ilyesmit mert gyorsítja a gyógyítást és hamarabb visszaáll a hüvely természetes nedvessége. De szintén csak segítség!

2016. jún. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos... régen volt action és kicsit izgultam valamint olyan balga voltam hogy a menstruáció utolsó napján szeretkeztem, utána hüvelyi fájdalom volt. Egészséges vagyok, és még nagyon távol vagyok a váltókortól. Ma vettem egyet, és azonnal megszűntek a panaszaim, nyilván el fogok menni nőgyógyászhoz is. Mert az éves rákszűrés is esedékes. De az is lehet, hogy az óvszerre vagyok allergiás.
2016. jún. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!