Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Mi bajom lehet?...

Segítség! Mi bajom lehet? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután maszturbáltam, a csiklómat dörzsöltem. és most fürödtem és érzem h ott lett egy fehér pötty és csíp amikor hozzáérek, nagyon érzékeny. Nagyon félek nehogy vmi bajom legyen, hisz nagyon kínos lenne anyukám elé állni:S Írjatok légyszíves, Értelmes válaszokat előre is köszönöm. 16L
2010. ápr. 13. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés
2010. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ennyi idő alatt?
2010. ápr. 13. 21:11
 3/20 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el neki, azért ő az anyukád, hogy segítsen, amikor szükséged van rá. Ő is tudja, hogy 16 éves vagy, és azt is, ami ezzel jár...
2010. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Valószínüleg piszkos kézzel nyúltál oda. Ahogy dörzsölöd a csiklód, felsértődhet egy picit a felülete és belemegy a kezedről a kosz. Szerintem ha nem piszkálod idővel elmúlik.
2010. ápr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem a maszturbálástól jelent meg. valahol megfertőződtél (szex, nyilvános wc, uszoda stb.) és most jöttek elő a tünetek. ha elkezd viszketni, akkor már biztos, hogy valamilyen gombás fertőzés. beszélj anyukáddal, és keress fel egy nőgyógyászt. nem mindenfajta fertőzésre jók a vény nélkül kapható antibiotikumok és krémek.
2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon remélem, h elmúlik:( Annyira nem vagyok jóban anyuval, h ezt elmondjam.:( és most nagyon félek
2010. ápr. 13. 21:14
 7/20 anonim ***** válasza:
21 12es vagyok. pl ha a szádba nyúlsz koszos kézzel ott is kijöhetnek kis hólyagok a nyálkahártyán, nekem is előfordult már. Biztos nem gombás fertőzés, az du óta nem alakulhatott ki.
2010. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy maszturbálástól van. 100% mert azóta nagyon érzékeny. és megjelent egy fehér pötty rajta. Még szűz vagyok, nincs barátom
2010. ápr. 13. 21:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudtam lemosni. úgyhogy nem hiszem, hogy kosz
2010. ápr. 13. 21:18
 10/20 A kérdező kommentje:
Inkább hólyagocska
2010. ápr. 13. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!