Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv vírus elleni oltás KÉSÖBBI...

Hpv vírus elleni oltás KÉSÖBBI mellékhatásai?

Figyelt kérdés

Engem nem érdekel, hogy most az oltás után közvetlen milyen mellékhatások lehetnek, sokkal jobban érdekel az, hogy mi lesz évek múlva. Félek, hogy ezt is csak azért találták ki, mint a h1n1 elleni oltást..és kamu az egész...és valaki nagyon sokat keres vele, a kezeltek pedig idővel belehalnak az oltásba....


Nektek mi a véleményetek a HPV elleni oltásról?


2010. ápr. 13. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekeljen. Engem meg a lottószámok éredekelnek, de csodát egyikünk se fog látni. Jelenelegi tudásunk alapján nem lesz vele baj de mivel még nem annyira régi oltás, így ezt nem tudhatjuk biztosan. Mindenesetre ez távolról sem a H1N1 oltás, 30000Ft-ért nem árulnak kamu oltást.
2010. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem az oltástól kell félni, hanem a HPV-től! Sokkalta veszélyesebb. Sajnos az oltás 80 ezer forint, nem 30!

A méhnyakrák vezető halálok a nőknél.

Egyébként az oltások mellékhatásai ezrelékben mérhetőek, a HPV okozta halál pedig magas százalékokban. Ezek alapján dönts!

2010. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én már várom, hogy mikor kötnek bele a kötelező védőoltásokba is, elvégre ezeket mindenki megkapja, így a "chipeket", "biokémiai fegyvereket" és egyéb eszközöket ezekben célszerű bejuttatni az emberekbe, így nagyvállalatok/földönkívüliek/szabad kőművesek újra világuralomra törhetnek... És 100%, hogy lesznek olyan agyhalottak, akik benyelik a mesét.


Amúgy H1N1 ellen is beoltottak 2millió embert csak Magyarországon, és még mindig nincsenek hullahegyek és 2 millió távirányított zombi sincs. Mellesleg, az országgyűlési választásokon is átlagban meghal 3 ember, mégse kiált mindenki összeesküvést, hiszen itt is a nagy számok törvénye érvényesül.


Ellenben, milyen "jó" lenne ha nem lennének a gonosz oltások, ha még mindig a torokgyík, járványos gyermekbénulás, fekete himlő és társaik tizedelnék a lakosságot, mint régen...

2010. ápr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hellóka!


Én most oltatom magam vele, az első kettőt már megkaptam!

Nekem a nőgyógyászom ajánlotta, miután kiderült, hogy elkaptam az LR:11-est! (és nem is vettem észre!!!hogy ilyenem van! (Semmi tünet nem volt! még...)

Szóval ez szerencsére nem az a típus, ami a méhnyakrákot okozhatja, így a védőoltás a másik három típusra még védeni fog!(mert a védőoltás csak négy típus ellen véd!)

mindenkinek saját magának kell eldönteni, hogy vállalja-e a védőoltást, saját felelősségre!

Valószínű, hogy én sem oltattam volna be magam alapból, mert azt gondoltam hogy állandó partner mellett nem lehet ilyent elkapni! pedig dehogynem! ez a kis szemét hpv évekig is ellappang az emberi szervezetben! hát én igy jártam!

szóval valszínű ha nem kapom el a 11-est én sem oltatom be magam, de így teljesen átértékelődtek bennem a dolgok...

ha ezt ilyen simán elkaptam, akkor a HR típusból is simán elkaphatok egyet!


ja és az előttem szólókhoz! igen egy védőoltás 30.000 Ft, és hármat kell megkapni belőle, és akárhogyan is számolom, az 90.000 Ft!

2010. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!