Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megbolygatom a ciklusom?

Nagyon megbolygatom a ciklusom?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót váltok nagyon sok mellékhatása volt a Lyndinette nevű gyógyszernek amit 1 éve szedek menstruacio után még bevettem kettőt aztán 2 napig nem vettem be (este szoktam) mert ma tudtam elmenni orvoshoz ott tudtam meg hogy nem szabad a 2 gyógyszer között szünetet tartani ezért ma reggel bevettem amit tegnap este kellett volna mert kb pont 12 órán belül volt. Most ugyanúgy vegyem be a ma estit? Nagyon összekavarhattam vele a ciklusom? Kíméljetek kérlek a negatív kommentekkel mert az orvostól nem kaptam erről semmi féle tájékoztatást és tényleg tanácsra lenne szükségem :)

2016. júl. 5. 11:29
 1/2 anonim válasza:
Ne tekintsd ezt negatív kommentnek, de a szöveg első fele (ami az első mondat is) szinte érthetetlen. Mi is történt pontosan? Lehet, hogy nem tudok szöveget értelmezni...de én akkor sem jöttem rá, hogy mi a helyzet...viszont szeretnék segíteni, de ahhoz meg kellene értsem, amit írsz.
2016. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm szepen megpróbálom! :) Lyndinette nevű fogamzásgátlót szedtem,de ma voltam orvosnál mert le szerettem volna váltani ugyanis nagyon sok mellékhatása volt. 2 nap múlva tudtam csak elmenni orvoshoz miután felismertem hogy a gyógyszer okozza a panaszokat. Ebben a 2 napban azonban nem vettem be a Lymdinettet mert azt hittem ilyenkor abba kell hagyni. Most viszont mar tudom hogy nem szabad szünetet tartani két különböző fogamzásgátló között mert hónapokra össze zavarhatja a menstruációt. Tehát ezt a 21 napra való Lyndinettet be kell még vennem ezután menstrualni fogok és utana szedem tovább a masik fajta fogamzásgátlót de nem tudom hogy azzal a 2 kimaradt tablettával mi legyen? :/
2016. júl. 5. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!