Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek nőgyógyászhoz ha a...

Menjek nőgyógyászhoz ha a fogamzásgátló szedés utolsó 3 napjában megjön a vérzésem?

Figyelt kérdés
Ez a harmadik hónap, hogy ilyenkor jön meg. December óta szedem
2016. júl. 8. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen és védekezzetek máshogy mellé! Mert ha 2ciklusban történik ilyen egymás után, akkor az azt jelzi hogy nem jó a tabletta neked!
2016. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jagello válasza:
Sajnos egy teljesen normális reakció, ami nem azt jelenti, hogy tovább kell szedned. Csupán csak annyit mondanék,hogy amennyiben mindenképp szeretnél gyermeket, hagyj fel a fogamzásgátlókkal, a legjobb orvosok mind ezt tanácsolják, a többi meg csak a gyógyszerüzlet rabszolgája.
2016. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!