Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetlegesen bent felejtett...

Esetlegesen bent felejtett tampon?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék oltogatást, a 20 év alatt soha nem történt velem ilyen. 1 hete jött meg a menstruációm, éjszaka kivételével mindig tampont használok. Azonban nem emlékszem, (vagyis inkább úgy emlékszem), hogy péntek este nem vettem ki. Nem érzem, hogy bennem lenne, habár soha nem érzem a tampont. Kicsit megijedtem, mi van, ha mégis bent hagytam, csak nem találom, nem tudom kivenni. A héten amúgy is el szeretnék menni az éves rákszűrésre, az orvosomnak azonban nem szeretném mondani, hogy attól tartok, bent felejtettem a tampont. UH gép nincs a rendelőjében, de az általános orvosi vizsgálaton meg tudná állapítani, ha bennem maradt volna?
2016. júl. 11. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem érzed, de azért az feltűnne, hogy lóg ki belőled egy hosszú cérna, nem? :)

Szerintem ha felnyúlsz magadnak, akkor tuti te is fogod érezni, hogy van-e ott valami.

Az orvos pedig simán látja, ha beléd néz, vagy a kezével megvizsgál, úgyhogy nyugodtan mondjad neki, hogy tuti biztos legyen, hogy nem maradt bent.

2016. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha felnyúlsz lehet érezni hogy van-e ott valami. Ha nem, az is megoldás hogy egy kis tükröt odatartassz és megnézed hogy látszik-e valami. De szerintem ha felnyúlsz érte érezni lehet hogy ott van pl. a madzag vagy akár maga a tampon. Viszont ha tényleg ilyen sok ideje bent van az elég veszélyes a TSS miatt.
2016. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam felnyúlni, én nem éreztem semmit, de akkor is "félek", mi van ha, mégis bent van. Egyszerűen nincs meg a mozdulat, hogy kivettem volna.
2016. júl. 11. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, másoknak mi a tapasztalata, de nálam ifjúkoromban volt olyan, hogy tovább volt bent, mint kellett volna, és emiatt egy idő után megtelt nedvességgel (még akkor is, ha a vérzésem már nagyon minimális volt), és amikor vécére mentem, magától kicsúszott. Tehát nekem tutira nem maradna bent akkor sem, ha totál elfelejteném kivenni, de persze lehet, hogy ez anatómiai kérdés is.
2016. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Igazság szerint én is úgy gondolom, képtelenség, hogy nem vettem volna ki, azt éreznem kéne (szerintem). Utána még feltettem egy másik tampont, ami nehezen ment (habár lehet azért, mert minimálisan volt már csak vérzésem). Lehetséges, hogy úgy "feltoltam" a másik tamponnal, hogy ezért nem érzem? Vagy tényleg csak ennyire "feledékeny" lehetek és rutinból kivehettem, hiába nem emlékszem rá?
2016. júl. 11. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bent maradt volna annak már szaga lenne régen!!

Biztos hogy nem maradt bent.

2016. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!