Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés, bent felejtett...

Rákszűrés, bent felejtett tampon kerdes?

Figyelt kérdés
Ma voltam az éves rakszuresen, orvosomnal ultrahang nincs. Volt bennem egy kicsi fêlsz, nem emlékszem, hogy kivettem volna a tampont múlt het penteken. Nyilván kivettem, sose fordult meg elő ilyen, mar csak rutinból is. Az orvosnak nem említettem, hogy felek, mi van, ha bennem maradt a tampon, viszont a kétkezi vizsgálatnal semmit nem mondott. Ezek szerint érezhette volna, ha bennem maradt a tampon?
2016. júl. 13. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Te. Milyen az a kétkezi vizsgálat? És hogy a viharba nem vette volna észre ha benned van? Lassan már beléd rohadna. Hány éves vagy? 12?
2016. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Múlt péntek óta most jutott volna először eszedbe kiszedni a bent felejtett tampont??? Áááá,fúúj.

Annak már szaga is lenne....

Kicsit jobban is emlékezhetnél ezekre a dolgokra!

2016. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A legritkább esetben tűnik el a madzag, szóval csak feltűnt volna neked is, nem? Nem káptalan a fejünk, el lehet feledni, de a magzag emlékeztet. Utána nem tudom, mi történik, napok után, ugye ilyenben nem volt részem, brrrr. Szerintem az már szaglik meg bajod van meg tudom is én.
2016. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, múlt het péntek óta ezen gorcsoltem, mi van, ha mégsem vettem ki. Tudom, hogy kivettem valamikor, csak a káosz közepette nem emlékszem ra, de akkor is megijedtem abban a pillanatban. Bár csak 12 éves lennék, 20.eve használok tampont, de ilyen meg nem volt, hogy ne emlékezzek, kivettem-e. Tudom, tulreagalom a dolgot....
2016. júl. 13. 21:13
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 30+ évesen nem ismered a tested??? Hol lenne, ha felnyúlsz és nem érzed? A méhedben? Komolyan nem értelek.
2016. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, nem ismerem 30+ a saját testem, ezzel sajnos tisztában vagyok. Meg "tini koromban" tortent egy eset, mikor együtt voltam a párommal, menstruàció vége fele, tamponnal. Tudom, felelőtlenség volt. Akkor tudtam, hogy nem vettem ki szeretkezes elott s tampont, 3 napig "kerestem" , mikor nagy nehezen ki tudtam venni. Soha többet!!
2016. júl. 13. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs! Három napig kerested? Nem barlang az!
2016. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 napig kerested?? :-D

Bocs,de ezen jót röhögtem! Ha lenyelted volna,akkor elhiszem,hogy 3 napig keresed! De csak feldugtad a hüvelyedbe,ami nem túl mély,kézzel eléred bármely részét,még ha kepesztened is kell hozzá! Mit tudtál 3 napig keresni rajta?

2016. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor pont nem a menstruaciom végen voltam együtt a párommal, hanem a 2. Napon, mikor meg azért erősebb volt a verzesem. Es igen, sajnos ereztem, hogy bennem volt s tampon, de az istenert nem tudtam kivenni
2016. júl. 13. 22:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Toxikus Sokk Szindróma miatt veszélyes bennthagyni.
2016. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!