Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzasgatlo tabeletat...

Nora7777 kérdése:

Fogamzasgatlo tabeletat szedtem de rosszul voltam tole abbahagytan ra 2 nappal elkeztem verezni es nem a menszeszem jott meg mert egy hete hogy elmult mi lehet ez Lehet hogy a tabletta az oka?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Miben nyilvánult meg a rosszullét? Csak mert ciklus közben nem jó abbahagyni ha nem nyomós az ok. Ha pl csak hányingered volt akkor nem kellett volna, minden gyógyszer okoz az első 1-2hónapban ilyet, mert ilyenkor szokja a szervezet.

Ha abbahagyod megjön, mindegy hogy előtte mikor volt meg. A tabletta úgy működik hogy amíg szeded addig van egy állandó hormonszint és amint nem szeded, leesik ez a szint és megjön a vérzés. Tehát ezért megvonásos a vérzés és semmi köze a menzeszhez, vagy a saját hormonjaidhoz. Most is így történt nálad, ahogy az meg van írva.

2016. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!