Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, belém...

Fogamzásgátlót szedek, belém élvezett a barátom, megjött ma reggel de délutánra barna lett és mostanra Majdnem hogy teljesen elmúlt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Belara 0,03 mg fogamzásgátlót szedek, most fejeztem be a 3.levelet. Viszont a legutóbbi 7 napos szünet 8 napos lett (nem aludtam otthon, és nem hoztam magammal a gyógyszert. Kb a 16. Tablettanal tartottam amikor a barátom belém élvezett. (ez volt az első alkalom). Ma reggel jött meg, úgy ahogy szokott. Viszont délutánra csak barna "folyas" volt és mostanra Majdnem teljesen elmúlt. A mellemen inkább olyan fájdalmam volt amit akkor érezni amikor nő.

2016. júl. 17. 19:55
 1/6 anonim válasza:
Mindenképp fordulj orvoshoz, az a legbiztosabb.
2016. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye nem valószínű a baba?
2016. júl. 17. 20:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod.
2016. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem végezz el egy terhességi tesztet, ha van rá alkalmad...ezzel nem megijeszteni akarlak de te is jobban jársz ha biztosra tudod mi van veled, és megnyugodhatsz.
2016. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jelent jót semmiképp. Teszt és doki. Már csak a lecsökkent mennyiség miatt is.

Az előző "8napos" szünetben voltatok együtt? Mert ha kimaradt az első szem 12órán túl akkor a szünetben sem voltál védett már sajnos!!

2016. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi bajod. Biztonság kedvéért tesztelj egyet. Alkalmanként nekem is szokott ingadozni a vérzésem az első vagy utolsó napokban, másnapra meg újra elönt, mint egy vízesés.
2016. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!