Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt hiszem hüvelygombám van....

Azt hiszem hüvelygombám van. Viszket nagyon. Canestennel keztem kenegetni, de nem lett jobb. Nőgyógyhoz nem akarok menni. Milyen krémet kenjek rá, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. nov. 15. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A krémet nem belsőleg, hanem külsőleg lehet alkalmazni! A Canesten hüvelykúp segíthet. Ezt újabban recept nélkül lehet kapni. 3 napos kúra, esténként kell 1-1 kúpot felhelyezni. A 3 nap alatt nem szabad szexelni, mert visszafertőződhetsz.
2007. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ha nem használ a canesten combi el kell menned nőgyógyászhoz hogy kenetet vegyen és írjon fel megfelelő gyógyszert.nagyon kell vigyázni az ilyen kis ártalmatlannak tűnő fertőzésekkel mert akár meddőséget is okozhat,valamint megfertőzheted a partnered is.
2007. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kúpot vegyél a patikában recept nélkül is kapható a Canesten kombi és a Pevaril-G nevű kúp.Én a másodikat próbáltam és hatásos volt .A krém nem jó hüvelybe csak külsőleg!
2007. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a természetes gyógymódot ajánlom, nem kell mindig rögtön a gyógyszerekhez nyúlni, szerintem. De ez az én véleményem...

Erre pedig a legjobb szer az Aloe First, 10 féle gyógynövény t tartalmazó folyadék, amivel irrigálni kell, és nagyon hatásos szer! Mielőbbi gyógyulást.

2007. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a gyógynövényboltban grapefruitemag kivonatot és használd a dobozán leírt módon, mármint meg kell inni, így beülöről kezeled magad.
2007. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!