Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik mellbimbóm néha...

Petraass kérdése:

Az egyik mellbimbóm néha olyan h az also resze osszehuzodik a felso resze pedig változatlan formában marad. Ez csak az egyik mellbimbómon. Lehet ez mellrak? 14/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy a hidegtől?

De sokat segítene ha mondanál nemet, kort, ha nő vagy akkor a menstruációd befolyásolja e (akkor szokott pl. ez lenni mikor meg fog jönni vagy független tőle) vagy esetleg küldhetnél képet milyen mikor össze van húzódva (természetesen arc nélkül,vagy internetes kép is jó ha pont olyan) még a legjobb orvosok se tudják ennyiből megállapítani,látni kéne ahhoz

De én mindenképp azt mondom biztos ami biztos menj orvoshoz ha komolyan aggaszt

2016. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is segítene,kedves 1-es ha tudnál olvasni.Ott van,hogy 14 éves és lány.Kérdező,semmi bajod,mindenkinek más a melle.
2016. júl. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj,bocsánat, nem láttam a kérdés végét nem kell egyből letámadni

Kép és egyéb adatok nélkül akkor se lehet megmondani

Amúgy is kétlem hogy ezen az oldalon annyi orvos van

2016. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt vagyok...az a baj hogy eddig én sem figyeltem fel erre de lehet hogy az a mellbimbóm eddig is ilyen volt csak eddig nem tűnt fel...
2016. júl. 19. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!