Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb tampon-márka?...

Melyik a legjobb tampon-márka? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok lécci.
2010. ápr. 16. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
sokmindent próbáltam már, de ob- nedvszívásban nagyon jó! (28)
2010. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Nos én eddig még csak két fajtát próbáltam ki, az OB-t és a Naturellát. Nekem az OB minden szempontból bevált, nem ázok át vele, megbízható, erős a madzag, szb. Igaz ez a legdrágább a jelenleg kaphatók közül.

A Naturella meg... hát egyrészt nem is volt olyan megbízható, mindig kicsit "kifolyt" mellette másrészt meg szerintem nem normális dolog, hogy valami ollatosítottat dugsz magadba (már bocsánat...). Szóval én OB csavart bordázatú, nem silk touch. (Nekem az mindig foszlott valahogy)


20/L

2010. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

OB:) Szerintem ez a legjobb.

15/L

2010. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Naurella normal ill OB mini

A normál OB nem szeretem sem a flexiát mert csúszkált mindig lefelé a bevonata végett,ezért nekem sokkal jobb a Naturella és jobban szív is...emelett az illata is jó.

Mikor pedig már alig van meg pont jó az silk touch mini OB,ilyenkor előnyös,jobban ki lehet venni. :)


22/L

2010. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, de szerintem akármilyet veszel, tök egyforma!

Nekem a legolcsóbb Lidl-ös saját márkás is ugyanúgy bevált mint a drágább. Mostanában Naturellát használok, mert szeretem az illatát. Igaz, hogy teljesen felesleges, hogy egy tampon illatozzon, de azért nekem tetszik.

2010. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja! 24 vagyok
2010. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sylk touch-os OB. Mindig azt használom, nekem ez vált be a legjobban, pedig sok fajtát használtam már.

21

2010. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem az o.b.Abból is az o.b silk toutch mini.

15/L

2010. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem is az ob vált be inkább, de azért is nem veszek olcsot mert egyszer ugy jártam az olcso tamponnal hogy a madzag a kezembe maradt amikor akartam levenni.tök gáz volt.
2010. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mivel nekem elég kevés, ezért minit használok, abból is o.b.-t. De próbáltam már Lidl, Aldi, Coop, Tesco... termékeit is, azok is jól szolgáltak, de mégis úgy érzem, az o.b.-nál nincs jobb :)

21/L

2011. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!