Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy zajlik egy vizsgálat a...

Hogy zajlik egy vizsgálat a nőgyógyásznál? Nem voltam még

Figyelt kérdés
Leirná nekem valaki részletesen, hogy hogyan zajlik egy ilyen első vizsgálat? Nem voltam még soha, szégyenlős tipus vagyok nagyon 17/L hogy le kell e teljesen vetkozni vagy csak a bugyimat kell levennem? Koszonom elore is a valaszokat:)

2016. júl. 21. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak deréktól lefelé kell levetkőzni. Ha szoknyába mész, elég a bugyit levenni, és úgy nem érzed majd magad annyira kellemetlenül.
2016. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor először voltam nőgyógyásznál, az a következőképpen zajlott:

Mikor bementem leültem az asztalhoz, megkérdezte az adataimat (név,cím, születési dátum, súly, magasság). Szűz vagyok-e még -már nem voltam-, van-e gondom?

Utánna mentem egy kis függönnyel elkerített részen levettem a nadrágot, bugyit, majd fel a vizsgálóasztalra, lecsúszni az asztal végére, láb lábtartóba.

Kacsát hüvelyembe tette-kicsit hideg, de nem fájt- levette a mintát a rákszűréshez, majd kacsát kivette, 2 ujját a hüvelyembe tette, másik kezével a hasamat megnyomkodta.

Majd mehettem felöltözni. Közben kérdezte tudom-e, hogy kell mellvizsgálatot magamon elvégezni. Mivel nem tudtam, mondta megmutatja, felül levetkőztem -alul már volt rajtam ruha - megmutatta és kész is voltam.

Nem fájt, magánrendelés volt, azóta is ő az orvosom.

2016. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb mint ahogyan az előttem lévő írta úgy ment,de sosem volt mell vizsgálat csak ha én kérem
2016. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!