Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől változhatott meg a...

Mitől változhatott meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
4.éve már, hogy fogamzásgátlót szedem ezalatt az idő alatt volt, hogy tartottam egy kis szünetet mert ajánlotta az orvosom,hogy pihentessem egy kicsit a szervezetem. A lényeg, hogy a menstruációm majdnem,hogy percre pontosan jött meg. Viszont a második alkalom,hogy megváltoztak a "tüneteim". Előző hónapban kihagytam egy szemet amit másnap vettem észre, amikor már az aznapit kellett volna bevennem és váratlanul megjött egy nap kihagyott szem utani 2.napra ra. 4év alatt nem egyszer megtörtént már hogy elfelejtettem beszedni egy szem tablettát de ilyen még nem volt hogy megjött volna hamarabb. Második alkalomnál az alhasam tájékában szurkáló érzést éreztem még a folyás előtti napon ami nálam megint szokatlan mert folyás előtt soha nem ereztem semmit max a menstruációm másnapján szoktam egy picikét görcsölni de egyáltalán nem szokott megviselni. Hozzáteszem estére megjött úgy,hogy másnap kellett volna, a folyásom pedig nyákos tojásfehérje szerű. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. júl. 23. 00:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!