Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelykup használata után...

Huvelykup használata után mennyivel kesobb érdemes visszamenni az orvoshoz? Azaz egy heti adag mikor ürül ki onnan?

Figyelt kérdés
Hüvelyoblitest nem szeretnék csinálni.
2016. júl. 24. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, vissza kell menni?

Ha letelt a kezelés, vársz 2-3 napot, ha semmilyen tüneted nem jön vissza, ami korábban volt, akkor nem szükséges visszamenni az orvoshoz, mert az azt jelenti, hogy rendbe jöttél.

Viszont kezelés után érdemes hüvelyflóra helyreállítást csinálni, az is eltart 1 hétig. Szóval azért mondom, hogy ha nincs panasz, akkor nem szükséges visszamenni.

Ha gond van, akkor függetlenül mindentől, menj vissza. Ha csak azt szeretnéd kideríteni, hogy valóban minden rendben van-e és nincs fertőzés, vagyis tenyésztéses vizsgálatot szeretnél, akkor a hüvelyflóra helyreállítás után 2-3 nappal menj vissza.

2016. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. sajnos nem múlik a bajom.
2016. júl. 24. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
72ora a kiurules.
2016. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. júl. 26. 16:41
 5/9 agnetta35 válasza:
szia te kigyogyultal ebbol a huvelyi betegsegbol azota ??
2019. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen, kb fel ev mulva.
2019. márc. 28. 05:54
 7/9 agnetta35 válasza:
es hogyan ?? en 4 honapja ...
2019. ápr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mindent, de mindent kiprobaltam, ami keszitmeny es praktika elerheto. Mivel semmi nem hasznalt, feladtam. Akkor arra gondoltam, h annyit meg megteszek, h a frissen mosott bugyikat kivasaltam, h ne fertozzem vissza magam. (Sajnos, meg 60 fokon sem biztos, h elpusztulnak a korokozok). Utana szunt meg minden csodaszer nelkul. Meg annyi volt, h a mai napig cseppentek minden nap a bugyimra teafa olajat, mensi idejen a betetre. Tampont teljesen elhagytam, tangat ritkan hordok.

Remelem, hamarosan felepulsz, nagyon is at tudom erezni a problemat.

2019. ápr. 3. 17:20
 9/9 agnetta35 válasza:
koszonom a valaszod :)
2019. ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!