Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lány vagyok, és szőrös vagyok...

Lány vagyok, és szőrös vagyok a mellem körül (ez kb fél éve kezdősött), a hasam a köldököm alatt, a nagylábujjam illetve a lábfejem is. Ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Emiatt még idén strandon sem voltam, szedem csipesszel a hasamon a szőrt, de már meglátszik a helye! Kb önbizalmam sincs már. Gyakran fáj a fejem illetve mostanában gyakoribb a pattanás az arcomon. Ez szerintem pcos..18/L
2016. júl. 24. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor szerintem menj el endokrinológushoz aki kivizsgál.
2016. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy PCOS, de hogy valami hormonális probléma, az tuti! Valószínűleg jobban dolgoznak most a férfihormonok a szervezetedben. Saját tapasztalat, én is ezzel a problémával küzdök, kivizsgáltattam, de nem sok mindent tudtak vele kezdeni az orvosok. Max fogamzásgátlót tudtak volna felírni, de azt meg én nem akartam! Így nem marad más, mint hogy szőrtelenítek ott us, ahol más nő nem! Nem csak a szőrösödés, a pattanások is és a fejfájás is a hormonegyensúly zavarára utal! Érdemes kivizsgáltatni!
2016. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Nekem ettől még simán tetszenél. Nem ezen múlik.
2016. júl. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez van:(
2016. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!