Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális herpeszem van,...

Genitális herpeszem van, honnan kaphattam el? Monogám párkapcsolatban élek, és a párom is megkapta miután együtt voltunk.

Figyelt kérdés
Ki lehet kezelni egyáltalán? Nem akar elmúlni. Volt valaki hasonló helyzetben?

2016. júl. 25. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez már így marad. Olyan mint egy sima szájon lévő. Sokat kínlódok én is vele. Nem lehet a párod hozta haza? A vírus elég könnyen, a váladékkal terjed. Nekem nagyon bevált rá a folyékony Betadine. Kellemetlen, de hozzá kell szokni. Ha valamiért legyengül a szervezetem, azonnal érzem is a combcsontom és a farcsontom fájdalmát. Nekem ez jelzi, és 1-2 nap mulva ki is jön.
2016. júl. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. h a párom mással is lett volna: Lehet az, hogy ennek ellenére rajtam jött ki először és tőlem jött ki rajta?
2016. júl. 26. 14:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A herpesz sajnos csak tünetmentesíthető és ki kell tapasztalni kinek mi válik be a legjobban.

Amúgy lehet a párod vitte haza csak az ő immunrendszere erősebb és tovább bírta tünetmentesen.

2016. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat, hogy neked előbb jön ki.
2016. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köshi a válaszokat.
2016. júl. 26. 21:36
 6/10 anonim válasza:
Nekem is most van! És az is lehet hogy nár benned volt nem feltétlenül a párod hozzta haza! Csak most taccson van az immunod és ezért kijött. Egy jó tanács azonnal kezd el kezelni! Minden herpeszre jó jó erre is legaláb is nekem ezt mondta az orvos! Szóval hajrá éb szerencsétlenségemre későn tudtam meg információkat róla/későn voltam orvosnál szóval egy testen belül is terjed. És borzasztóan fáj :( ha esetleg neked valami bevállik légyszi mond nekem is :)
2016. júl. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Haat...mar ket hete kenem aciklovir tartalmu kremmel de meg ott van ..meg locoidot adott a doki az hamosit. Annyi az eredmeny, h nem sebes, de csak ennyi. Dehat napi tobbszor keptelenseg ott kenegetni?!
2016. júl. 27. 01:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem megy.. Most vettem meg egy immunerosito tabit, epavir a neve, elkezdem szedni.es nem mondhatom,h annyira le lenne robbanva a szervezetem, volt mar jobban is lerobbanva, akkor se jott elo, ugyanezen kapcsolatban. Nalad eloszor jott elo, kedves utolso valaszolo?
2016. júl. 27. 01:18
 9/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg bizom a paromban, ezert is nem ertem, ha csak nemi uton terjed hogy jott elo??? Harmincx evig kutya bajom se volt..
2016. júl. 27. 01:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csak nemi úton terjed. A kipukkant hólyagok nedve okozza a vírusfertőzést. Egy elfelejtett kézmosás wc használat előtt is okozhatta, ha éppen egy herpeszes volt előtte, aki szintén nem mosta meg a kezét.
2016. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!