Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitene valaki?

Evi1199422 kérdése:

Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Volt a honap elejen egy abortuszom az pedig nagyon megviselt... De csinaltunk baratommal egy nagy gondatlansagot es felelotlenul egyszer eltunk nemi eletet ugy egy hete .. Hol ott meg nem is szabad lenne... Es az a legdzebb hogy varatlanul tortent nem tervezve es vedekezes nelkul... De a baratom nyugtat vigyazott es idoben a dolog elott tette a dolgat... Es a lenyeg szegyellem.. De megtortent 1x!! Azota kikeszultem egy hete csak azon agyalok mi lesz ha ujra terhes vagyok .... Mennyi ennek az eselye???en az elozot tragikusan kezeltem.. Lehet azert parazok es kepzelodom annyira??? Varjak a kov. Mensimig vagy pedig megnyugvaskepp teszteljem??? De igazabol attol is nagyon felek :((( szoval aki tud lasson mar el hasznos infokkal es tanacsokkal koszonom elore is szepen!!

2016. júl. 26. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Már egyszer feltetted ezt a kérdést.
2016. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Veletlenul toroltem:/ es szeretnem ha tobben segitenenek ! Szerinted ez a trauma okozta stressz miatt van ??? Egesznap csak ez jar a fejemben sot mar most azthiszem kepzelodom is... Szagokat erzek..... Nem tudom de tanacstalan vagyok... :((
2016. júl. 26. 19:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy hét után még nem vagy terhes, tüneteid sem lehetnek. Az aktustól számított két héttel csinálj tesztet, és akkor kiderül. Megnyugtatni nem tudunk téged. Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor teherbe tudsz esni. Ennyi. Ezt nem lehet szépíteni, ahogy azt sem, hogy felelőtlen vagy. Hasznos infót, tanácsot sem tudunk adni. Magadnak keverted a sz.rt, nem más feküdt le az abortusza után három héttel újra védekezés nélkül.


Te egyébként biztos nem törölted a kérdést, mert azt csak a moderátorok tudják.

2016. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszt! azert irtam ujra mert nekem azt mutatja hogy azt toroltem
2016. júl. 26. 19:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg a vérzésed, akkor egy hét múlva csinálj tesztet.
2016. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne aggòdj nem vagy terhes nyugi.
2016. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
eloszor is nagyon koszonom neked a pozitivumot komolyan jol esik es segit nekem !!! Es ma van ugym. Ilyen veres valadekom mensinek meg korai lenne.. De mar korabban is volt kozosules elott is csak mindig el all.. Most megint...biztosan az ab. Miatt van csak azt nem tudom normalis-e.. :/
2016. júl. 27. 18:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális mondjuk én rá 2 napra kezdtem vérezni de akkor rendesen utána első menstruácioig nem véreztem de szerintem ez egyénfüggő.
2016. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ertelek,koszi :)
2016. júl. 27. 22:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen
2016. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!