Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16évesen deciora fogamzásgátló?

16évesen deciora fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

16eves vagyok a baratommal kicsivel tobb mint 1 eve vagyunk egyutt es 1honapja kezdtem gyogyszert szedni. De sajnos sok olyat olvastam ezekrol hogy tonkre tehetik a hormon haztartasom es ha kb10 ev mulva szeretnek gyereket mar nem lehet... igaz ez?mert ha igen akkor abba hagyom a szedeset mert en nagyon szeretnek sajat gyerekeket mert imadom oket.

Gumirol annyi a velemenyunk hogy a neves markak is ugyanugy elszakadtak mint az olcsobb tarsai ugy hogy nem is csinaljuk allatok modjara....

Koszonom a valaszokar



2016. júl. 26. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes, hogy elszakad a gumi. Más egy életen át így védekezik, és nem szakad el. A lejárati időt figyelni kell.
2016. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Annak nem lehet a gyógyszertöl gyereke, akinek egyébként sem lehetne. A legtöbb nö, aki egészséges és úgy szedi, nem akadályozza a késöbbi teherbeesét.


2. Ha a gumi mindig elszakad, akkor valamiért rosszul használjátok, megfelelö, elöírásszerü használat mellett nem szakad.

2016. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig szakadt el csak 1-2×
2016. júl. 26. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nàlunk 25 év alatt egyetlen egyszer sem szakadt el
2016. júl. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Párommal kB 250 db lifestyle gumit használtunk, egy se szakadt el. Bénák vagytok, bocsi.

19L

2016. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nagy a körmöd, és azzal húzod fel? Óvatosan kell bánni vele, akkor nem szakad el, azért ezeket elég jól tesztelik. Ha 16 éves vagy, én nem ajánlom, hogy tablettát szedj, ilyenkor még sokat alakul a szervezeted, ne cseszd szét magad.
2017. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!