Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges, hogy valamilyen...

Lehetseges, hogy valamilyen betegsegem van?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok.Sajnos 1 eve amiota elvesztettem a szuzessegem eleg rendszertelen a mensim.

Iden 2-3 alkalommal is 37 napra ra jott meg.De mult honapba peldaul 24 napos ciklusom volt.

Most is kesik,34. napon vagyok

Vedekeztunk a baratommal,ovszerrel,nem lyukadt ki.

Lehet,hogy megis terhes lennek?Vagy tenyleg csak azert van,mert rendszertelen a mensim?

Fogyaszto teat is ittam tobb mind egy hetet..regebb meg ettol is kesett par napot.

Csak nagyon felek,hogy nehogy terhes legyek.

Tegnap estetol cickafark teat iszom,annak remenyebe,hogy segithet.


2016. júl. 27. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy mindenféle moslékokat iszol, menj inkább orvoshoz. Azt mondod, a rendszertelenség 1 éve fennáll. Mégis meddig akarsz várni? Leéled az életed úgy, hogy fingod nincs, mi zajlik benned és bármelyik pillanatban rádtörhet a vérzés? Mert lehet azt is. Itt nincs orvos és megvizsgálni sem tudunk.
2016. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendszertelen arra ertem,hogy ritkan,jon meg fix 28 napra
2016. júl. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!