Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok! Volt úgy valakivel...

Nők/lányok! Volt úgy valakivel, hogy 14-15 éves korában nagyon pici melle volt, aztán később,18 évesen hirtelen C, D-s méretre nőtt?

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat. 17/L

2016. júl. 30. 15:51
 1/7 anonim válasza:
neked most pici vagy nagy?
2016. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem most is akkora, mint 14 évesen volt.

20/L

2016. júl. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem se nagyobb mint 10 évvel ezelőtt.

25L

2016. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, #3 Abszolút nem keserítetek el.:) Csak nekem egy unokatestvéremnek olyan volt. Gondoltam valakitől megkérdezem, hogy történt-e ilyen valakivel még.
2016. júl. 30. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12-15 eves korom kozott megallt 65/A-nal, most 17 vagyok es 70/B, de most nagyon megindult, lassan mar C kell, pedig ilyen hatmerettel nem igazan talalok csak A kosaru melltartot, mas hatmeret meg egyaltalan nem jo, elall, nem tart rendesen, felcsuszik a nyakamba az egesz... meg is kaptam a multkor egy eladotol, hogy ilyen meret nem letezik, pedig tudom, hogy.igen. 1, h&mben takkoban, ilyen helyeken van, csak nekem sajnos ahhoz sokat kell utaznom 2, itt vagyok ra elo pelda, hogy letezik
2016. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetemre gyalult deszkaként mentem.

Harmadéves koromra - mivel aztán szinte napról napra nőtt - E kosaras lett! Ne kérdezd hogy mitől, mert elképzelésem sincs, pedig ha tudnám már milliárdos lehetnék...

Semmilyen beavatkozáson nem estem át, normálisan kajáltam, ittam, szexeltem.

Ma is nagyon büszke vagyok rájuk, mert igen jó a tartásuk:)

34/N

2016. júl. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 16éves vagyok, és elől deszka hátul léc. Szóval erre én is kiváncsi lennék.
2016. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!