Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor fog megjönni! Mit...

Akkor fog megjönni! Mit tegyek? Van rá módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus végén megyünk nyaralni de pont akkor fog meg jönni. Szeretném ha mondjuk 1 héttel vagy legalább 3-4 nappal előbb jönne meg hogy tudjak azért fürdeni.

Mit tegyek? Hogy csináljam? Van rá módszer?



2016. aug. 1. 12:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és 12/L
2016. aug. 1. 12:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi módszer.
2016. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En tampont hasznalok ilyen esetben!21/L
2016. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Olyanról még nem hallottam, hogy előrébb hozni, de nekem már sikerült kitolni pár napot. Próbáld meg, hogy sok citromlevet iszol, nálam működött :) Így a nyaralás elején tudnál fürdeni.

2016. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A citromlé nekem a lerövidítésnél használ de ezek szerint az eloltolásra is jó?! De Inkább előbbre hozni lenne jó mert pont a második napra jönne meg és ha mondjuk előző héten szerdán megjönne, akkor kedden már nem hiszem hogy meg lenne és akkor kedd, szerda, csütörtök, péntek tudnék már fürödni. Köszönöm az eddigi válaszokat! Még reménykedem hogy előbb jön meg mert még nem állt be és volt már hogy 21 napra jött. Ha mást nem, akkor fürdök meleg vízben vagy nem tom.Ilyen módszerről is hallottam. Tampont nem merek még használni szóval az kizárva!
2016. aug. 1. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam hogy csipot jobbra, aztán balra, aztán egy nagyon erőset előre. Meg csináltam hasizom gyakorlatokat. Ja és ha elfaradtam akkor leultem/lefekudtem behuztam a hasam amennyire csak tudtam, igy elszamoltam 5-ig vagy 10-ig,aztán kiengedtem.

Amikor meg megjott ittam sok citromlevet, hogy kevesebb legyen, es hamar el is múlt.

Vagy ha nem hiszel a citromlében, akkor mozogj sokat, es hamarabb kijon aminek ki kell jönnie.

Lehet nem ezektől, de előrébb jött 4 nappal, igy tudtam nyaralni.

Remélem segítettem :)

2016. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és 13/l
2016. aug. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Meleg borogatás az alhasadra, megerőltető sport, lehet hülyeségnek hangzik de gondolj rá sokat hogy hamarabb jön meg!
2016. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos választ!

Szerintetek, ha szinte mindennap megcsinálok vagy 50 felülést meg egyéb hasizom gyakorlatokat és atlétikázom +melegvízben zuhanyzom meg fűrdök akkor szerintetek előbb jöhet meg?

2016. aug. 14. 16:59
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ez emberfüggő is. Én rendszeresen sportolok (atlétika) és nekem inkább kitolja.
2016. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!