Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció mellett megszakításos...

Döme06 kérdése:

Ovuláció mellett megszakításos szex mennyire ajánlott?

Figyelt kérdés
15 napja múlt el a menstruációm, és most pecsételö vérzésem van. De nem olyan erös mint menstruációnál. 15 éves vagyok azt mondták ovu. Soha nem volt még. Mennyire jó ilyenkor a megszakitásos szex?

2016. aug. 4. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semennyire, ez nem védekezés.
2016. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen semmilyen szex nem ajánlott...

A megszakításos szex semmikor sem jó! Ha lenne értelem a fejedben, akkor tudnád.... Úgy látszik, Te csak széttenni tudod a lábad, pedig nekem max. olvasni kéne a szexről....

2016. aug. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek köszönöm a megalázott választ.

Én nem szét teszem a lábaimat, hanem a 2 éves párkapcsolatomba viszek bele egy kis romantikát. Gondolom nem vagy az anyám, hogy megmondd mit csináljak és mit ne. Mindenki maaga dönti el, hogy mikor van felkészülve, mikor érett a dologhoz. És amúgysem azt kérdeztem hogy ki tud kioktatni jobban. Nyugi, azt teszem ami nekem jó, és neked semmi közöd a magán életemhez. Válaszolnod sem kellett volna, ha ennyit tudsz csak írni. Véleményeket meg nem kértem.

2016. aug. 4. 19:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Cica, ha nem akartok gumit használni akkor írass fel fogamzásgátlót.


De ha védekezés nélkül akartok dugni akkor azt is kalkuláld bele, hogy lehet jövő ilyenkor nem tanszereket fogsz vásárolni, hanem babaruhát.

2016. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugi, azt teszem ami nekem jó, és neked semmi "

És neked az a jó, ha megszakítással "védekezel"? Az nem védekezés. De látom,hogy tényleg nincs sok eszed, nem vitatkozom.


Egy kapcsolatba nem így kell romantikát bele vinni. :) Jó ég, azt se tudod, mi az. Nőj még pár évet, aztán gondolj erre vissza és nevess. Vagy szánakozz.

2016. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Tablettat csak 16 ev felett ir fel az orvos, elobb nem igazan jellemzo..
2016. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy megalázó választ sem olvastam (bár nem lettem volna meglepődve) Amiket írtak, azok tények:

- túl fiatal vagy még a szexhez (főleg egy két éves kapcsolathoz)

- a megszakítás NEM védekezési mód

- az érettségedet megkérdőjelezi a kérdésfelvetésed. A megszakítás hatalmas kockázat, jellemzően vagy azok a nők vállalják, akik adott esetben mégsem bánják, ha mégis teherbe esnek, vagy tudatlan és/vagy naiv, szeretetéhes, önbizalomhiányos lányok mennek bele, mert félnek kiállni a "párjuk" elé, hogy érvényesítsék az érdekeiket.

Persze, azt teszed, amit jónak látsz. Csak ne legyél meglepődve / felháborodva, ha esetleg teherbe esel vagy valami egyéb problémád lesz!

Ha már... akkor miért nem lehet gumit használni???? A te esetedben ez lenne az egyetlen valóban biztonságos védekezési mód (persze ez sem 100%-os, de a többi lehetőségnél mégiscsak sokkal jobb) - mivel a fogamzásgátló egy ideig még kilőve.

2016. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csakhogy èn nem sértegetèst kèrtem,hanem tanácsot. Tudom mit csinálok szerintem csak a kérdèsre a választ keresem,nem a kritizálást és a negatív véleményeket. Köszöntem
2016. aug. 5. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Erre az egészre csak negatívat lehet mondani. Gondolkozz már el azon (valószínű ez neked nehéz feladat...) hogy hány éves vagy és hogy milyen módon akarsz "szexelni".
2016. aug. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Büdös R*b*nc...
2016. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!