Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas szex várt menstruáci...

Blau1999 kérdése:

Fájdalmas szex várt menstruáció előtt egy nappal. Terhes vagyok vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Egy nappal a várt menzeszem előtt találkoztunk párommal, együtt is voltunk viszont szex közben többször éreztem erős fájdalmat a méhem környékén, úgy éreztem, mintha akkor ott helyben ki tudnek pukkadni és megjönne a mensim. Leálltunk mert szóltam, meg érezte, hogy eltolom magamtól, de csak tíz perc után mivel eleinte azt hittem azért fáj mert nem vagyok talán elég izgatott állapotban. Utána zuhanyoztunk, forro vizet engedtem a hasamra mert az jól esett utána, kb negyed óra után végül teljesen elmúlt a fájdalom. Ilyen még sosem történt ezelőtt.

Utána nem jött meg. 3.án történt az eset, 4.-én kellett volna megjönnie és most 10. van és még mindig nem jött meg. Van valami ötletetek, hogy mi lehet? Elég ideges vagyok.


2016. aug. 10. 03:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!