Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja késik a menstruációm...

2 hónapja késik a menstruációm, a többi lent valami bajom lehet? Van okom félni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, több mint 2 éve menstruálok de most már több mint 2 hónapja nem jött meg, nem élek semmilyen szexuális életet, mostanában 2-3 hete naponta viszket ott lent Kb 1 hete pedig több a folyásom mint szokott, Ez mi lehet? És lehet nagyobb bajom? Sajnos külföldön vagyok ezért nem tudok elmenni nőgyógyászhoz:( nagyon kétségbe vagyok esve van okom félni?

2016. aug. 11. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
eddig rendszeres volt a menzeszed? szerintem csak a folyás miatt nem késhet ennyit.
2016. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Korábban csak napokat késett
2016. aug. 11. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:

nem vagy túl vékony, vagy nincs rajtad súlyfölösleg?

egyébként szerintem szimplán még nem állt be rendesen neked, esetleg stresszeltél valamin. még várj kicsit, ha itthon vagy akkor menj dokihoz. de igaziból ő sem tudja "előidézni" a menzeszt, de azt meg tudja nézni, hogy nincs-e valami elváltozás

2016. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, még annyi kérdésem lenne hogy a viszketés miatt lehet valami fertőzésem esetleg? :(
2016. aug. 11. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet, igen. de ha mész dokihoz, akkor kérd meg, hogy nézzen kenetet. bár nekem is voltak viszketős problémáim, a kenet sosem mutatott ki semmi durvát.

addig is azt megteheted, hogy kicsit visszaveszel a szénhidrátból. általában a candida tudja a problémát okozni ami viszont cukorral táplálkozik. ha erre figyelsz akkor lényeges javulást tudsz elérni. kerüld az élesztőt, a szénhidrátot, a sajtok is problémát tud okozni. próbáld meg, lehet jobb lesz:)

2016. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) megnyugtattál  :3
2016. aug. 11. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!