Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell szedni a Rezia...

Hogyan kell szedni a Rezia fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel tegnap a nődoki.Viszont nekem most fog megjönni, 1-2 nap, de pàrom csak szombaton kap fizetést(kölcsön kérni nem akarok) és 3 havi adagot írt fel, ami kb. 6900 ft, amit most így egyben nem tudok kifizetni(szóhoz se jutottam, nem volt szimpi a doki, hogy tudtam volna szólni, hogy inkàbb receptet irjon fel) ,így valószinüleg a ciklusom 5. v 6.napjàn tudom elkezdeni szedni.Ez gond lehet?Vagy addig óvszert is kell hasznàlni a védekezéskor, igaz?Melyik bogyóval kell kezdeni?

2016. aug. 16. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógyszer elkezdésekor mindig ajánlott eleinte védekezni.


Amúgy meg van internet, a betegtájékoztató pedig fent van.


[link]

2016. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen , csak nem vilàgos teljesen mert csak a menses közbeni szedésére tér ki( 2-5 nap)menses utàni szedésére nem vonatkozóan nem tér ki , tovàbbà hogy melyiket kezdeni az nem vilàgos.azt hittem szed valaki ilyet, azért raktam ki a kérdést.
2016. aug. 16. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A patikában megmondhatod, hogy csak egy dobozt szeretnél. Ilyenkor ráírják a receptre, hogy egyet váltottál ki.


2. Ha 5. napig nem tudod elkezdeni, akkor ezt a hónapot hagyd ki, majd a következő vérzésnél kezdd el.


3. Ha 1. napon el tudod kezdeni, akkor nem kell kiegészítő védekezés, ha 2-5. nap között, akkor 1 hétig óvszer.


4. A fehér tablettákkal kell kezdeni.

2016. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!