Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek?! Maszturbálás...

Mit tegyek?! Maszturbálás közben felsértettem a nemi szervem és azóta vérzik! Erre van valamilyen kenőcsöt, vagy feltétlen orvoshoz kell mennem? Csupán várni? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Mielőtt még oda írnátok menstruációnak korai lenne és tegnap óta van ez. Arra gondoltam, hogy várok, de a vérzés nem akar abbamaradni.

2016. aug. 17. 10:43
 1/9 A kérdező kommentje:
kenőcs*
2016. aug. 17. 10:46
 2/9 anonim ***** válasza:
neogranormon az jó rá, meg ha olyan dologgal csináltad azért egy kis betadint kenhetsz fertőtlenítésként
2016. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mivel csináltad?
2016. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3: láncfűrésszel
2016. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondtam már, Freddie Krueger, hogy csak óvatosan masztizz!
2016. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mennyire vérzik? Ha csak picit, pecsételve, akkor még várhatsz. Lehetséges, hogy a szűzhártyádat sértetted fel, vagy annak maradékát? Mert ha igen, az vérezgethet pár napig is akár.


De ha erősebb a vérzés, vagy romlik, fáj, illetve ha pár napon belül nem múlik el, akkor menj orvoshoz.

2016. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 17. 14:29
 8/9 anonim válasza:
Máskor ne maszturbálj te k*r*a
2016. dec. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bocsi ha megbántottalak
2016. dec. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!