Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mosható betétnél igaz ez?

Mosható betétnél igaz ez?

Figyelt kérdés

A betétekből cikustól és a megoldható mosási gyakoriságtól függően 8-10, vagy kb. 16 db betét megvásárlását javasoljuk. Ez elsőre nagyobb összegnek tűnik, azonban ezek a betétek átlagosan 5 évig használhatóak, drágább eldobható betétek árával számolva is egy éven belül megtérül a beruházás.


---


Amúgy nem úgy kellene írni, hogy olcsóbb eldobható betétek árával számolva?

Mindegy,ha igaz amit írnak, akkor nagyon megéri.


2016. aug. 17. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az eldobható drágább, hisz azt egyszer használod és 30-50Ft/db-ja, ezt meg egyszer veszed meg és többször használod.
2016. aug. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Persze, az nyilvánvaló.


Csak azt írtam, hogy szerintem az 'olcsóbb eldobható betétek árával számolva is egy éven belül megtérül a beruházás' lenne helyes.

2016. aug. 17. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy helyes. Pont arra akar utalni, hogy még ha a drágább fajtájú eldobható betéteket használnád is, azoknak az ára is megtérülne egy éven belül. Az olcsóbb fajtáknál ugyanis alacsonyabb összegről lenne szó, mint a drágábbaknál.


Egyébként azt nem tudom, hogy ez valóban igaz-e.

2016. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem én máshogy értelmezem...

Itt a pénz megtérülése a mosható betétekre vonatkozik. Ha valaki eddig eldobható drágább betétet használt, akkor neki biztos megéri váltani, mert ezek után könnyen visszajön neki a megvett mosható betétek ára. De még az olcsóbb eldobható betétek is kb. annyiba kerülnek egy év alatt, mint egy adag mosható betét, így itt is megéri moshatóakra váltani, mert utána még lehet 4 évig használni azokat.


Vagy hülyeséget írtam? :)

2016. aug. 17. 21:41
 5/8 Molyember ***** válasza:
Azt jelenti a mondat, hogy még akkor is megtérül, ha a drágábbat veszed.
2016. aug. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem a drágább mosható betétekre vonatkozik ez, hanem ahogy írtam: aki eddig drágább eldobhatót vett, annak bőven megéri váltani, mert hamar visszajön az ára. De annak is megéri a mosható, aki eddig olcsóbb betétet (pl. DM-es) vett, mert még az olcsóbb eldobható betétek használata után is megtérül a moshatók ára (egy év alatt vagy valamivel később, ez mindegy), és ezt jelenti igazából a mondat, szerintem.
2016. aug. 23. 05:18
 7/8 anonim ***** válasza:
De, az olcsóbb szerintem is odaillőbb, ugyanis az azt sugallja, hogy még akkor is jobban megéri moshatót venni, ha eddig olcsó eldobhatót vettél.
2016. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Már azt hittem, hülye vagyok, hogy nem jól értem.
2016. aug. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!