Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruálok, van mikor nem...

Ha menstruálok, van mikor nem jön vér és van mikor hirtelen megindul és folyik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Leginkább mikor felállok ülés/fekvés után. Ez normális, vagy folyamatosan kéne picit folynia?

Iletve betétnek mennyire kell megtelnie? Csak az alatt kell véresnek lennie ahonnan folyik vagy a hátuljának is ha megtelik?



2016. aug. 17. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert a méhed olyan mint 1 körte ami hasonlít egy tölcsérhez.. Ha ugrálnál, hamarabb kijönne minden..
2016. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%

Ez általában így szokott lenni.. Kényelmesen üldögélsz és váratlanul, amikor felállsz, olyan, mintha a Niagara lenne a lábaid között.. Szívás, de ez van.. Nem tudom hány éves vagy, de én a helyedben elkezdenék tampont használni. Semmi bajod nem lesz tőle, nyugi, csak egyszerűen nem lesz ilyen problémád és sokkal kényelmesebb is, mint egész nap a véres betétben tocsogni.

A kérdésed másik felére a válasz, hogy igen, normális, ha a betéted hátulja is olyan lesz, nem egy helyen halmozódik fel a folyadék, eloszlik benne.

Remélem tudtam segíteni! :)

2016. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen. Köszönöm szépen. :)

14 éves vagyok.

2016. aug. 17. 23:08
 4/4 anonim válasza:
Ha úgy érzed cseréld gyakrabban a betétet. Az a fontos h 4 óránál tovább SOHA ne használj egyet. Neked amúgy a betét nem kényelmetlen? Én elösször azt kezdtem használni de rájöttem a 2 napnál h én öngyilkos leszek így inkább mert nem bírtam már. Nekem spec a tampon kényelmesebb :)
2017. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!