Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 29 éves vagyok és most megyek...

29 éves vagyok és most megyek először nőgyógyászatra. Mit fog csinálni? Nem fog letolni hogy még csak most szántam rá magamat, hogy elmenjek? Holnap tervezek menni, és félek. Légyszi részletes válaszokat írjatok, hogy mit fog csinálni? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az attol fugg hogy miert mesz
2016. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
100%

panasszal mész, vagy csak ugy?


mit fog csinálni?

pár kérdést feltesz, vizsgál,netán rákszürést is megejt.


kifejtem ha gondolod. ÉS NE FÉLJ!! ha görcsös vagy, nem lesz jó érzés :( -tapasztalat-

2016. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

- Hány éves tetszik lenni?

- Nyócvanöt, lelkem!

- Rendben. Mikor látta utoljára nőgyógyász?

- Soha, lelkem!

- Nem tetszett soha gyereket szülni?

- Ötöt, lelkem!

2016. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy megyek,3#nagyon vicces vagy, lelkem...engem a vizsgálat érdek főként valaki leírná?
2016. aug. 23. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondani hogy most mész először,nem te vagy az első.You tubon freemailen címmel regisztrálj le és akkor videót is tudsz a vizsgálat menetéről megnézni.Ha tudsz magán rendelésre menj inkább
2016. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!