Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mekkora a LadyPower hüvelysúly minimális és maximális tömege?

Aquaflex-et használtam eddig, de a legnehezebb súly megtartása se okoz problémát már. Szeretnék tovább fejlődni :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Aquaflex, hüvelysúly, gátizom

2016. aug. 23. 23:06  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ket gyerekem van 8 es5 evesek Menstruaciom nehezen kb 3-5 napig csak minimalis barnas pecsettel jelenik meg ez ido alatt eros fejfajasom van mikor megjo normalisan lezajlik....
Mi a bajom? Segitseg. A huvelyembol folyik az a feher valadek. Ugy tudom hogy egy minimalis mennyisegnek kell lenni de nalam ez nagyon durva.
Mit jelent az, hogy 10mm-es secretios endometrium es, hogy douglasban minimális szabad folyadék?
Tegnap még volt egy minimális vérzésem, de ma már nem menstruáltam. Csak annyi van, hogy egy kis fehér folyása aminek egy nagyon pici sárgás árnyalata van mikor megszáradt. Így mehetek ma Balatonra?
Mitől lehet, hogy már minimális szexuális aktivitást követően is fáj a klitorisz, azon belül is főképp az A pont?
Ha megnyomom a mellemet nagyon minimális, de átlátszó vízszerű folyadé jön ki belőle. Egy cseppnek sem mondható, csak gyöngyedzik. Mit jelent ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!