Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már nőgyógyásznál?...

Voltatok már nőgyógyásznál? Milyen volt? Miért mentetek? Csak úgy? Panasszal? Pozitív vagy negatív "élmény" volt?

Figyelt kérdés
Légyszi sokan
2016. aug. 29. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, 17évesen. Mert már nem volt szűz és olyankor évente el kell menni rákszűrésre, plusz gyógyszert irattam fel. Pozitív élmény volt, semmi fájdalmas nem volt, kedves volt a doki, hosszú felsőben voltam, nem volt ciki.

Azóta évente megyek a kötelező szűrésre, de tavaly voltam pl pcos gyanú miatt is vizsgálatokon.

2016. aug. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, de nem volt ciki pucéran???
2016. aug. 29. 19:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó tudom ezen túl kell esni
2016. aug. 29. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A hosszú felső ebben segít, csak akkor húztam fel amikor már felfeküdtem. :) Egyébként nem, fél perc kb, addig valami nagyon banálisra gondolok: mit kell aznap csinálni, kihúztam-e a vasalót, bezártam-e az autót, hová kell mennem. Én jobban félek a vérvételtől mint ettől illetve úgy vagyok vele: az orvosnak én aznap a sokadik vagyok, erre esküdött fel, titoktartás is kötelezi. Sajnos volt már rosszabb élményem, a pcos gyanúnál a kórházban az orvos rá se nézett a papíromra és azt hitte terhes vagyok... Nagyon fiatalnak nézek ki és láttam az arcán a dolgot... Aztán elmondtam hogy nem, más miatt jöttem és akkor nézett rá, látta hány éves vagyok stb.
2016. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem...köszi
2016. aug. 29. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor először voltam 21 évesen, államiban, középkorú férfi volt. Borzalmas élmény volt, éreztem hogy nem csak úgy néz rám. Soha többet nem mentem férfihoz, női orvosom van és magán.
2016. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhhh.Köszi
2016. aug. 30. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!