Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek hajhullas ellen?

Mit tehetek hajhullas ellen?

Figyelt kérdés
Kufesulom a hajam es csomonban jon ki... Valami vitamin esetleg ami segit?? Vagy milyen sampont,balzsamot hasznaljak??

2016. aug. 29. 22:08
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló. Ha tényleg nagyon hullik a hajad menj el bőrgyógyászhoz. Nekem adott egy mentolos illatú folyadékot, amit vattával a fejbőrbe kell maszírozni és segített.
2016. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom :)
2016. aug. 29. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet a hajhullásnak. Első körben tök jó a bőrgyógyász természetesen, de nem biztos, hogy tud segíteni. Milyen típusú a hullás? Foltos vagy teljes területet érintő? Ha bőrgyógyon esetleg nem mentél sokra, akkor ajánlatos egy általános vérkép (főleg a vas szint ellenőrzése) mert sok minden kimutatható ebből is. De ha a vérkép tökéletes lenne, akkor lehet, hogy hormonális eredetű, ami akár fiatalokat is érinthet (a vérből levett hormonszintek ezt nem tudják kimutatni!!!). Erre az esetre viszont van egy nagyon jó kezelés (de persze ez sem biztos, hogy mindenkinek működik, bár elvileg aki egészségesnek van nyilvánítva, mert már bejárt fűt-fát és sehol sem találtak semmit, annak feltehetőleg ez a megfelelő), nekem eddig csak ez vált be, semmi más. Ha még aktuális a dolog, nyugodtan írj privit és szívesen leírom ha esetleg érdekelne. :)

21/L

2016. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!