Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombával hogy lehet...

A hüvelygombával hogy lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
mar regebb,hogy huvelygombam van,kezeltek is,de meg nem mult el,es ezert meg nem mertem fiuval lenni, szuz vagyok,pedig mar en is szeretnem e szexet!mit gondoltok?
2007. nov. 16. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a candidára gondolsz az természetes ha nincs elszaporodva.Egyéb esetben elfertőzheted a partnered.

Másmilyen hüvelygomba is van,ami szintén fertőző,tehát mindenképpen kell óvszert használnotok a fertőzés miatt.

Gombás fertőzéssel szeretkezni lehet hogy féjdalmas,égető érzés lesz.Előbb kúráld ki magad.

2007. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha hüvelygombád van akkor a patikában recept nélkül is kérhetsz rá kúpot és kenöcsöt, mindenképpen kúráld ki magad és csak aztán élj szexuális életet. A kezelés 3-6 napig tart, annyit még ki lehet birni szex nélkül!
2007. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A gombával ne szexelj! Nem vagy az esete.

Egyébként mással se, amíg gombád van. A fiú valószínűleg nem fogja érezni, ha megfertőzöd - de aztán állandóan visszafertőz majd téged, és nem tudod majd, miért nem tudsz meggyógyulni.

Ha nem műlt el egy kezeléstől, menj vissza az orvoshoz és mondd meg neki, hogy adjon másik szert.

2008. ápr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen, hüvelygombám volt, nem foglalkoztam vele, szexuális életet éltem rendszeresen(ami persze fájdalommal járt) és kaptam egy szép kis hüvelygyulladást. Azóta 2x is meggondolom h ha bajom van ott, engedek-e bármit..
2009. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem evekig volt gombam, kezeltek, felirtak ra mindent, mar irrigaltam is, kakukkfuvel, de semmi. Aztan elmentem egy termeszetgyogyszhoz es o azt mondta, hogy nagyon el vagyok savasodva, es lugositanom kell. Legalabb 3 hetig semmi cukor, semmi liszt (helyette rozskenyer!!!), semmi disznohus, semmi csirkebor, es a soval is csinjan kell banni. Ellenben enni kell sok zoldseget es gyumolcsot, csirkehust, halat ilyesmit. Ja es a legfontosabb: ezustkolloid! Tudod nem a legolcsobb de hasznal! Inni is kell es irrigalni is vele. Nekem mar az elso irrigalas utan megnyugodott a huvelyem. Egy hetig tudtam csak inni az ezustkolloidot, de en azota jobban vagyok.
2010. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!