Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hete történt az első...

Egy hete történt az első szex, tegnap megjött a menstruációm, de 2 héttel hamarabb; mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk a barátommal, múlt héten szerdán szexeltünk először, óvszerrel védekeztünk, nem volt semmi baj, egészen vasárnapig. Aznap picit barnáztam, tegnap erősebben, ma pedig vérzek és menstruációs fájdalmaim vannak, de a ciklusom szerint két hét múlva kellene megjönnie.

A szex boríthatta fel a hormonháztartásomat, vagy komolyabb baj lehet, és orvoshoz kellene forduljak? Kérlek válaszoljatok!



2016. aug. 30. 23:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
A szex nem a 16 éves pi.csuszoknak való,hogy aztán most ide jöjjenek sírni.
2016. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Máskor nem szokott előbb megjönni? De amúgy igen, lehet a szextől is. De ha nagyon nyugtalanít, menj el orvoshoz, ha akarsz.
2016. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%

Hiába pontozzátok le az elsőt (és engem is), teljesen igaza van.

Tévémaci, matekházi előbb!

2016. aug. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Sok oka lehet, és sokan vagyunk nők akiknek nem mindig akkor jön meg amikor kellenne. Lehet a szex miatt van, (kicsit megbojgatott) lehet stressz. Egy két ilyen eset miatt még nem kell orvoshoz menned szerintem.

Mindenesetre figyelj magadra, ha sokszor előfordul menj. De megiedned nem kell. 25L

2016. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen könnyen felborulhat a ciklusod. Egy stresszes nap, egy olyan élmény, ami lelkileg megfogott. A szex érzelem fröccsökkel jár, ami ahogy írtad, lehet megdobta a hormonjaidat. Na meg, 16 évesen nem hiszem, hogy teljesen már be lenne állva a menstruációd.

Ha nincs semmi olyan panaszod, ami máskor nem fordul elő, akkor szerintem ez nem komoly probléma. Szerintem még sokszor lesz olyan, hogy 1-2 hetekkel korábban jön meg, vagy késni fog éppen napokat.


De ha nagyon félsz, menj el orvoshoz. :)

2016. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
*megijedned
2016. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Első és harmadik válaszolóra reagálnék: nem 'sírni' jöttem, egy kérdést tettem fel, mint hozzám hasonlóan minden ember itt.:)

Ha azt írtam volna 18 éves vagyok, egyből nem gondoltátok volna ezt. De szabad országban élünk, szabad a vélemény nyilvánítás..köszönöm Nektek is.

2016. aug. 31. 00:30
 8/30 anonim ***** válasza:
14%

Ezért nem való a szex gyerekeknek..

A 16 éves ribivért nehéz visszafognod?

2016. aug. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
23%

Már nem azèrt,de titeket miert zavar ha 16 èvesen volt meg neki az első?

Ne irigykedjetek ennyire.

2016. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Azért irigykednek mert ök nemveszitheték elakkor ,vagy eppen ők nekik ekkora a szájuk közben meg lehet ö még hamarab veszitette el mint ez a lány csak most o meg akkarja mutatni ki vagyo mi vagyok. semmi köze senkinek ugyan ugy mint ahogy öt sem érdekli hogy ezek az irigyek mikor veszitettek el
2016. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!