Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek jó nőgyógyászt?

Ismertek jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis hol gondoltad? Melyik szegletében az országnak? Ha te mondjuk Nagykanizsán laksz, nem igen örülnél egy nyíregyházi, vagy debreceni nőgyógyásznak.
2016. szept. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz.:D Én ismerek, szeretem az orvosom, de Ő debrecenben van.:)

Annyit legalább írj meg, hogy milyen környéken.:)

Bár lehet teljesen evidens a kérdezőnek, hogy Budapest.:D De azért nekünk nem ennyire egyértelmű.:)

2016. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy visszajeleztetek,fel sem tűnt volna,hogy nem írtam le... budapesti vagyok :)
2016. szept. 2. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok.Így már jó! Lehet rá válaszolni! :) Én dr. Gidai Jánoshoz járok már évek óta. Nála is szültem, és azóta is hozzá járok rákszűrésre. SOTE II-n dolgozik, de van magánrendelése is csütörtökön délutánonként a Deák térnél. Korrekt, nagytudású, türelmes, a munkájában rendkívül magabiztos embernek ismertem meg. Ha magánrendelésre mennél a 1 320 42 16 számon tudsz hozzá bejelentkezni. Van neten honlapja, ha gondolod előtte felkeresheted.
2016. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedvességed,segítséged!! :)
2016. szept. 3. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2016. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!