Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Búzafűlé valóban lehet hatásos...

Búzafűlé valóban lehet hatásos gyógyszer rák ellen?

Figyelt kérdés
Sógornőmnek méhnyakrákja van. Egy ismeretlen ember, akinek a felesége állitolag csontvelőrákból gyógyult fel ennek a szernek a segitségével. Igaz lehet ez?
2010. ápr. 21. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem hatalmas immunerősítő, én is kipróbáltam volna szervezetem méregtelenítésére, de lisztérzékeny vagyok, így kizárt. Nézd ártani nem árt, de hogy rákos betegeknek mennyire jó azt nem tudom. De a remény hal meg utoljára!
2010. ápr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Nagy az Isten állatkertje...

Ennél még a langyos állottvíz is jobb. Már ha úgy használod, hogy abba mártod a pengét, amivel a nyakadat elnyiszálod. Akkor aztán a rák is elmúlik, mintha elvágták volna!

Te őrült!

2010. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Gondolod, hogy ha hatásos lenne, akkor meghalnának ennyien rákban?
2010. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

A búzafűlé segit a rák megelőzésében és legyőzésében.

segít az immunrendszer felépítésében, azonban jótékony hatásai sokkal messzebbre nyúlnak. Az elvégzett tanulmányok számos rákellenes alkotórészt azonosítottak benne. Az egyik ezek közül az abszcizinsav, egy növényi hormon, amely arról ismert, hogy meggátolja a mag kicsírázását, amíg az megfelelő körülmények közé nem kerül. Laboratóriumi kísérletekkel megállapították, hogy ez a sav még kis mennyiségben is elpusztítja a rák bármilyen formáját. A búzafűlé másik rák elleni hatóanyaga a B17 vitamin (laetrile). Ez a vitamin célzottan csak a rákos sejteket rombolja, az egészségeseket meghagyja. Több élelmiszerben is természetes módon megtalálható lenne, de vizsgálatok szerint a mai átlagos étrend körülbelül négyszázszor kevesebb B17 vitamint tartalmaz, mint a természetes népek étrendje. A rák előfordulása ezen népeknél rendkívül alacsony.A másik dolog meg a hit..,hogy hiszel-e benne,hogy meggyógyit és a hozzáállás!Inkább innék ilyet,minthogy kemót adjanak..,nah az nyirja ki a rákos betegeket!!!

2010. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azzal viszont nem értek egyet, hogy a kemó öli meg a rákos betegeket. Édesapám 7 évvel ezelőtt végbélrákos lett, és műtét+plusz kemó mentette meg az életét. Nagymamám 64 éves korában vastagbél daganatos lett műtötték és kemózták élt 82 évig. Nőrokonom méhnyakrákos volt, Szegeden kezelték, igaz hosszú volt a folyamat egy évig a Klinikán volt rövidebb-hosszabb ideig de meggyógyult. A hit rengeteget segít, és bízni kell az orvosokban!
2010. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

Nem, a rákra a placebóhatást kivéve nincs effektív hatása.

Akkor inkább vegyen sokkal olcsóbb szenteltvizet. Én készítem ingyen. Az interneten keresztül is megáldom neki.

Sok szerencsét és sok erőt a küzdelemhez!

2010. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
48%

"Nagy az Isten állatkertje...

Ennél még a langyos állottvíz is jobb. Már ha úgy használod, hogy abba mártod a pengét, amivel a nyakadat elnyiszálod. Akkor aztán a rák is elmúlik, mintha elvágták volna!

Te őrült!"

Koszi kedves joindulatu kommentezo. A sogornom haldoklik, te meg ilyen szepeket irsz nekem. Tudod mit? Kivanom neked, hogy evente menj azon keresztul amin o ,meg a batyam jelen pillanatban. Budos , bunko surmo gyoker!!!

2010. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Az ilyen szerekről viszont tényleg beszéld le. Az egyik ismerősöm néhány éve lett leukémiás. A kemó sajna nem segített, 6 hónapot ígértek neki. Ekkor kezdte el szedni ezeket a csodaszereket(a valódi gyógyszerek helyett), nagyon drágán. Ennek az lett a vége, hogy a családnak nem "csak" az édesanya elvesztésével, hanem a házra felvett többmilliós hitellel is szembe kellett nézni, amit kifizetni nem tudtak.
2010. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ertem. Ez egyebkent nem egy draga csodaszer, gyakorlatilag barki hozzajuthat,meg egy panel lakasban is magad tudod termeszteni.
2010. ápr. 23. 09:50
 10/18 anonim ***** válasza:

"Azzal viszont nem értek egyet, hogy a kemó öli meg a rákos betegeket."


Én Édesanyámat veszitettem el 2 évvel ezelött hasnyálmirigyrákkal..,kapott kemót is és egyre gyengéb volt,utána meg az a sok rosszullét:( Én ezért nem ajánlom a kemót mert az nem csak a rosszat pusztitja el hanem mindent,a jót is,ezáltal legyengitve az immunrendszert.

Akkor már inkább biológiai terápia v. gyógygomba kivonat esetleg búzafűlé!

2010. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!