Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után enyhe szurkál...

Menstruáció után enyhe szurkálás alhasnál és mellben mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nem védekezünk a párommal, ezért mindig kis csalódás, mikor megjön a menzeszem. Nagyjából pontosan szokott megjönni és ez legutóbb is így volt, csak az volt a furcsa benne, hogy a szokásosnál erősebben görcsöltem és már 1 héttel előtte feszültek a melleim stb.. 3 napig tartott, aztán 1 napig semmi, majd jött napjában 1-2 "barnázás". Ilyen se szokott lenni, max. egyszer "néz vissza" a mensim, meg fura, hogy még mindig érzékenyebbek a melleim a szokásosnál és néha szurkálást érzek benne, meg az alhasamnál ill. petefészkeimben is. Nem kellemetlen, inkább olyan bizsergős, amit még nem éreztem. Felfázva nem vagyok. (Van benne elég tapasztalatom sajna, hogy felismerjem) Más tünetem sincs, csak talán fáradékonyabb vagyok a megszokottnál, meg esténként kicsit feljön a savam a torkomba. Októberben tudok nőgyógyászhoz menni, azért itt kérdezgetek. :)

2016. szept. 6. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Ha terhes lennél azt már régen mutatná a teszt. Ilyen jelentéktelen tünettel nem mennék dokihoz, ha amúgy jársz éves szűrésre.
2016. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem csináltam tesztet, mivel megjött (tudom, hogy vannak csodák..), és már utálom az egy csíkot látni. :) Akkor mindegy, biztos csak elhúzódnak a tünetek valamiért.

Én is így gondoltam, hogy talán semmi olyan, amivel dokihoz kéne rohanni; járok éves szűrésre, ez van betervezve októberre.

2016. szept. 6. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!