Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Bővebben lent.

Mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az egyik kisajak "bedrrant": kemény, vastag, és megnőtt. Még nem tapasztaltam ilyet spontán, csak izgató szex után, de utána lelohadt. Most csak az egyik ilyen és elég kellemetlen. Zavar ahogy az anyag -bugyi- hozzáér. Ez valamilyen betegség, fertőzés?

Menjek orvoshoz, vagy lehet otthon is kezelni?


2010. ápr. 22. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:

hogy akarod otthon kezelni, ha nemtudod miez? ha tudnád, akkor meglehetne próbálni otthon kezelni. de ezt sztem senkisem fogja tudni neked megmondani miez h csakúgy bedurran az egyik kisajkad:S

kidörzsölés is lehet, de akár betegség is. vagy kiütés, nekem egyszer kijött ott egy csalánkiütés és kicsit nagyobblett:D de viszketett is, így tudtam h kiütés, meg látszott is rajta, meg 20 perc múlva elistünt.

szóval...kezd el kenegetni mittomén körömvirágkrémmel, ha kidrözsölés akkor másnapra lelohad. ha nem akkor nem kidörzsölés és orvoshoz kéne menned vele

2010. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!