Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön már meg?

Mikor jön már meg?

Figyelt kérdés
Az összes osztálytársamnak megjött már és nekem még mindig nem. Mindenkitől azt hallom, hogy örüljek neki, meg ne siettetsem, de nem megy. Úgy várom már kb 2-2,5 éve van fehér folyásom nyár elején 1-2 csepp barna valami volt. Nem értem hogy akkor mi a helyzet és én miért vagyok utolsó😞 13/L

2016. szept. 11. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez nem verseny...

Tényleg örülj neki, hogy még nem kell ezzel foglalkoznod.

MAJD megjön, mi nem tudjuk neked megmondani.

2016. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lumia 532 ***** válasza:
orulj neki hogy meg nem jott meg. az elso az nagyon faj. en szo szerint becartam a fajdalomtol sajnos
2016. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Mindenki csak mondja, hogy örüljek neki. És én ezzel jelen helyzetben nem tudok mit kezdeni.
2016. szept. 11. 18:12
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Most őszintén, VERSENYZEL? vagy mi?

És mégis milyen választ vársz?


" óh, csak igyál meg egy pohár kakaót és mondd ki háromszor, hogy alsónadrág és akkor 2 órán belül úgy fog ömleni belőled a vér, ahogy csak szeretnéd "


NEM tudsz ez ellen és ezért mit tenni...

VÁRJ amíg megjön magától.

2016. szept. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem errő van szó. És köszönöm a "megértő" kommentet. Én csak feltettem egy kérdést de rögtön le kell szólni. És a versenyzésről csak annyit, hogy csak szimlán zavar a tény, hogy csak én vagyok még mindig "kislány" ebben a témában.
2016. szept. 11. 18:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Értjük mi, hogy Neked ez így nem tetszik, de nem siettetheted.Meg hogy jobb, amíg nincs az igaz.No meg még van egy pár éved, ha most nem jön meg.Elvileg 16-19 éves korig kéne, de ha már volt legalább egy kicsi barna, akkor szerintem egy éven belül megjön..
2016. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy vérzel még nem leszel "nagylány".

Majd ha megérted, hogy mégis miért jó neked MOST és ezek a válaszok nem 'ellened' irányulnak, kicsit közelebb leszel.

2016. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Rendben, igazatok van bocsánat a türelmetlenség miatt. Csak nagyon várom már😞
2016. szept. 11. 19:47
 9/14 anonim válasza:
Egyáltalán nincs mit várnod rajta. A menstruáció szívás. Értem én, hogy érted van, öntisztuló folyamat és ezzel érik nővé egy nő, valamint a természet ajándéka. De lássuk be a tampon/betét folyamatos cserélgetése. Éjszaka átázol és kelhetsz az éjszaka közepén, hogy kijöjjön a még be nem száradt vérfolt onnan ahonnan kell. Iskolában alig várod, hogy szünet legyen és megnézd nem-e áztál át. Ha igen kínos elkéredzkedés a tanártól és még ha van nálad egy extra pulcsi amit a derekadra tekerhetsz az még a jobbik eset. A folyamatos görcsölés és ha a kevésbé szerencsés lányok közé tartozol akkor bizony olyan görcs, hogy első utad a házidoki felé visz saját kis fájdalomcsillapító koktél reményében. A hányingerről, hascsikarásról, hasmenésről és hidegrázásról nem is beszélve. Ha meg nem jön meg és terhesség is kizárva akkor meg az a baj mert ugyan miért nem jött meg. Egy szó mint száz a menstruáció szívás. 23/l
2016. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, hogy ezt egy picit cikinek érzed. Régebben én is így gondoltam, de most egy picit idősebb fejjel már kifejezetten örülök neki, hogy 15 és fél évesen volt az első, hiszen addig egyik nyaralás tervezésénél/ akár nyaralásnál nem volt ilyen gondom. Ezen kívül az is pozitív, hogy 11 éves koromtól kezdve nem görcsöltem minden hónapban egy, akár két hétig. Ez egyébként egyáltalán nem kóros. Ha 17-18 éves korodban sem lesz semmi, akkor érdemes elmenni dokihoz.

Egy jó tanács: Nem érdemes rágörcsölni, mert akkor tuti nem lesz (Murphy törvény). Jó néhány ismerősömnek úgy volt az első, hogy éppen teljesen mással foglalkoztak, és teljesen meglepődtek, mikor megtudták, egyáltalán nem számítottak rá (egyébként ez nálam is így volt)... Éld az életed, majd úgyis eljön az ideje, próbálj meg másra koncentrálni :) tudom nehéz, de attól nem lesz jobb, ,ha folyton ezen jár az eszed....

2016. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!