Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen márkájú intimtölcsért...

Milyen márkájú intimtölcsért használtok? Honnan szereztétek be?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs igy nincs tspasztalatom. De a dmbe lattam. Neten is egy csomo helyen lehet rendelni.
2016. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dm-ben tuti van? Egy kis faluban élek, nem szeretnék távolságira ülni egy üres út miatt ://
2016. szept. 12. 21:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Update: Dm-ben valóban van, Biontimo márkájú, ez a legolcsóbb fajta, ami fellelhető, és biztos a származása (nem szívesen nyomnék fel magamnak egy sorjás, rossz minőségű, 500 Ft-ért kínálkozó Amazonos tölcsért). 5500 Ft+kiszállîtási díjért megrendeltem ugyan ezt a fajtát a márkaoldalról. Update2 várható.
2016. szept. 19. 23:01
 4/7 A kérdező kommentje:
*FONTOS, de kifelejtettem! Boltban csak a nagyobb, a 2-es verzió fellelhető.
2016. szept. 19. 23:02
 5/7 A kérdező kommentje:

Update2: Megérkezett, jó gyorsan, DLS futárszolgálattal. Kipróbáltam, minden flottul ment. Nekem könnyű volt, de aki szűz, annak gondja lehet vele. Nekem jól kinyílt, felfogta a vért, és nem olyan nagy dolog tisztítani. Reggel felhelyezed, miután hazaérsz kimosod és újra felteszed. Nem nehéz. Egy csomó törlőkendőt adtak hozzá. A szilikon lehetne egy kicsit puhább, de így is jól szolgál.

Ha valakinek kérdése van, nyugodtan tegye fel itt, vagy privátban. Nekem is jól jött volna egy ilyen.

xo

2016. szept. 22. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt vettem. Gondolkodtam az ebay-es olcsóbb verzión, de hasonló okokból nem azt vettem (ki tudja az milyen anaygú és mi oldódik ki belőle... szóval a kínait én se mertem) Nekem is bejött . Én eleinte a berakásán bénáztam, mert mindig valahogy a méhszájat kikerülte és "mellette" ment el... és szépen szivárgott emiatt. (mondjuk hátrahajló a méhem, nem tudom, hogy ez befolyásolhatta-e) de most már megtanultam, mikor van jó helyen és bevált
2016. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem Yuuki-m és Melunám van. Mindkettő nagyon jól bevált. Az okoanyu.hu-n szereztem be őket.

2017. febr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!