Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha maximum 4 napos a...

Normális ha maximum 4 napos a menstruációm?

Figyelt kérdés

Asszem kb 2-3 éve van meg és már beállt rendszeresre.Régebben volt hogy 1 hét volt(14 évesen)

De folyamatosan csökken.Illetve már egy éve maximum 4 napos.De legtöbbször 2-3 nap.Amikor sok citromlevet ittam mert nyaralásra készültünk és minél hamarabb akartam hogy elmúljon komolyan 1,5 nap volt az egész.Nem görcsölök nagyon és nem is "folyik annyira"...az utolsó napon azaz a 3.-ik napon már egy sima tisztasági is elég lenne...Az a kérdésem hogy ez lehet baj?Még nem voltam nőgyógyásznál soha.Vagy ez valakinél ilyen?Esetleg változhat majd?Ne aggódjak emiatt? 16/L



2016. szept. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj az anyádnak és ő majd elvisz a nőgyógyászához.
2016. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mester Nikolett válasza:
Szia. Szerintem semmi bajod nincs nekem is 4 napos. Csak nekem nagyon erös fájdalmam van. Ha félsz kérd meg anyudat vigyen orvoshoz
2016. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem normális.Nekem is 4-5 nap max
2016. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem 17 évesen is csak 3 napos volt, vissza sírom azokat az időket, már szedek fogamzásgátlót, és 5 napig tart.
2016. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!