Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk! Ti mit gondoltok,...

Fiúk! Ti mit gondoltok, milyen a menstruáció?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyennek gondoljátok☺

2016. szept. 18. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Biztos nem rosszabb, mint a vesekő. ;).
2016. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
fogalmam sincs meg baratnom se volt sose ha egyszer lesz lehet mondom neki mutassa meg milyen is ez, am biztos nem lehet valami kellemes dolog ennyi elonye van hogy fiu lettem
2016. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de sok fogalmam nem lehet róla, nyilván nagyon változó, sokaknak még fáj is, ami szerintem szörnyű. De a hangulatot és étvágyat érintő dolgok sem hangzanak jól, mellérézkenység, miegymás... Nagy igazságtalanságnak tartom, hogy ilyesmik léteznek.

Úgyhogy vannak róla elmondások, egy fiú is annyit tudhat az ilyen mellékhatásokról, mint én, akinél ezek teljesen hiányoznak. Átérezni egyikünk sem tudja, milyen lehet pl. az, amikor máshogyan viselkedünk, mint máskor, s nem vagy csak nagyon nehezen tudunk nem harapósak vagy zabálósak lenni, mert jön.

2016. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1: Azt hallottam, a vesekő még a szülésnél is rosszabb... No persze, a szülés is lehet könnyű, gyors és alig fájdalmas a kegyetlenül durva is...
2016. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Rossz. Utálnám ha nekem lenne.

Nem annyira a görcsök miatt, bár azt tökéletesen át tudom érezni, sőt... (vesekővem van - a nő ismerőseim szerint rosszabb mint a mensis görcsök, sokak szerint egy veseköves igazi nagy görcsroham még a szülésen is túltesz)

Amit utálnék a menstruációban az a rendszeresség, hogy mindig tuti lesz minden hónapban pár vacak nap. Na meg a vér. Áhh a vér :D Biztos rossz hogy folyik kifelé, áh inkább nem is gondolok bele...

2016. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan amilyen :-)
2017. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!