Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételő vérzésnél mennyi...

Pecsételő vérzésnél mennyi vér távozik? Elég mondjuk tisztasági betét vagy rendesen tampont kell használnom? És mondjuk vérzek egy folytában vagy mondjuk egyik nap vérzek a másik nap nem és utána megint?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 14:52
 1/2 anonim válasza:
Pecsételő vérzésnél általában a tisztaságibetét elég, mert az nagyon kevés. A harmadik kérdést nem nagyon értem, ha a pecsételő vérzésre gondolsz akkor az egyrészt nem helyes dolog másrészt meg két ciklus között kb kétszer pici vérzést jelent, nem értem mi ez az egyszer vérzek egyszer nem izé :-)
2008. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz, nekem is ez van most, naon kevés, szal tisztasági betét elég szokott lenni, és nekem olyan h naponta van, de előfordult már, hogy egy-egy nap tiszta maradt a betét (nekem most fogigátlótól van amúgy).
2008. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!