Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok segítségét kérném!...

Lányok segítségét kérném! Normális ez a menstruáció?! Lent részletes leírást találtok!

Figyelt kérdés
A következő lenne: augusztus 9.-én voltam együtt a barátommal óvszert megfelelően használtunk nem ment el bennem stb... Augusztus 26.-án megjött 30 -ig tartott . Azóta nem voltunk együtt lassan 7 hete mindennek hogy megtörtént . Most ebben a hónapban 21.-en megjott 2 nap brutalis eros verzes ugy h amikor pisiltem is folyt belolem a ver ma a 3.napon enyhe verzes . Mar egy hete van vizelesi ingerem nem mulik el nem akar elmullani sztem nem felfazas mert nem csip! Sztetek lehetek terhes? Ket - terhessegi tesztem volt ezt augusztus 21,22 en tettunk am sztem ez meg tul korai teszt lehetett! Kerlek segitsetek nekem! 16/l

#menstruáció #terhesség #menstruációs szakasz
2016. szept. 23. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha használtatok óvszert,az nem szakadt el,ráadásul volt 2 menzeszed azóta,akkor szinte biztos,hogy nem vagy terhes. A felfázás nem jár mindig csípő érzéssel is. Csinálj a biztonság kedvéért még egy tesztet és vegyél a patikában tőzegáfonya teát vagy kapszulát,igyál sokat(2-2.5 l minimum) és remélhetőleg ez elég lesz arra,hogy elmúljon a panaszod.
2016. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhes biztosan nem vagy, de ha az aggaszt, csinálj egy tesztet, már egy hónap eltelt azóta, pontos lesz. Akármi okozhatta ezt a furcsa vérzést és sajnos így nem tudom megmondani, tehát szeritnem menj el egy jó nőgyógyászhoz. De a stressz maga is okozhat ilyen dolgokat, kimaradást, rendellenes vérzést.
2016. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!