Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késve vettem be a fogamzásgátl...

Késve vettem be a fogamzásgátlót, lehet baj?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 2 egymást kovető napon is késve vettem be a gyógyszert, de mindkétszer bőven 12 órán belül voltam (7 órat késtem talán mindkétszer). Eddig nem is aggódtam, de szerda délután szokott megjönni, és eddig csak nagyon kevés valami jött, azért ennél több szokott az első napon (bár nekem alapból sem ez a legerősebb napom) Úgy fáj a hasam mint mikor meg akar jönni, de mégsem tud, plussz még néha szúr egy kicsit jobb oldalt a méhem, ez is aggaszt. Remélem csak megkavartam a szervezetem, de most eleggé megijedtem.

Amúgy már 2 éve és 5 hónapja szedem a gyógyszert, Deciora. A késve szedett szemek az első hét kozepén voltak



2016. szept. 29. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!