Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhességi teszt egy hónapos...

Terhességi teszt egy hónapos lehetséges terhességnél a nap bármely szakaszában kimutatja a pozitív eredményt?

Figyelt kérdés

Augusztus végén történt egy felelőtlen együttlét, pár napra rá időben még is jött, semmi különös nem volt benne. Most nem jött meg, de csinálta egy határozott negatív tesztet. Ennyi idő elteltével tuti biztos a teszt, nem? (4 napja késik, de minden megváltozott körülöttem az elmúlt időben, stressz is volt jócskán)

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2016. okt. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nem vagy terhes. Várj még 2 hetet, akkor tesztelj.

Vérből tutira kimutatják már most.

2016. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta egy honapos terhesen..sot meg nem voltam kerek egy hos.
2016. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem viszont 5 hetesen mutatta csak ki, ezért írtam, hogy ennyi idő után egy negatív teszt nem "istenbizony".

2016. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, vérvétellel vagy máshogy lehet ki lehet már biztosan mutatni ilyenkor.
2016. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!