Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durex mutual pleasure ovszerto...

Durex mutual pleasure ovszertol elkekult a szam, de mas tunetem nincs, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Ra is van irva a figyelmeztetes, amit nem is vettunk komolyan...az all rajta , hogy ha nehezlegzes vagy kekulo szaj jelentkezik, azonnal forduljunk orvoshoz...En viszont a kekulest is kesobb vettem eszre...eleg halvany, de latszik. Nem is ertem , hogy okozhat ilyen tunetet egy ovszer! Varom , hogy elmuljon, azota kicsit halvanyodott.Gondolkozok, hogy megyek orvoshoz, de megis milyen orvoshoz? Mas gondom egyebkent nincs, csak meg vagyok ijedve :(

22/L


2016. okt. 2. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos választ nem tudok adni, de felmerül bennem egy kérdés. A szádhoz ért az óvszer, vagy csak simán szex közben használtátok, és így kékült el mégis a szád?
2016. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nyultam hozza szajjal, sot meg kezzel se.

Baratomnak semmilyen problemat nem okozott, o nem kekult sehol se.

2016. okt. 2. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
De furi. :/ Szerintem menj el dokihoz, vagy telefonon kérd ki a véleményét.
2016. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alapból nem használnék ilyen jelzéssel ellátott óvszert... Menj orvoshoz, ha a dobozra is az van írva.
2016. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!