Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nőgyógyász 100% meglát...

Egy nőgyógyász 100% meglát egy egy bónapos terhességet ultrahangon?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 18:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
hónapos*
2016. okt. 4. 18:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Hüvelyi UH_val biztos,4 hetesen már látni lehet a felritkulást a méh állományában. Hasival már nem.
2016. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hasit nézett. Azt mondta hogy valami kicsit nagyobb, de petezsákot nem lát. (Kb egy szót sem értettem, hiába kértem, hogy parasztnyelven is mondja el)
2016. okt. 4. 19:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Méhnyálkahártya vastag, felritkulás esetleg, talán láthat megnagyobbodott méhet is. Mást még nem. Korai még ilyenkor az UH.
2016. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Uterus volt egyébként? Mert az a méh. Hasival szerintem ez az egy lehet ilyen korai szakaszban, ami látszik már.
2016. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyomogatta a hasam, meg is vizsgált.

Viszont nem örülnék egy terhességnek, de nem is nyugtatott meg a doki..

2016. okt. 4. 19:28
 7/11 A kérdező kommentje:
A papíron az uterus rendes nagyságú afvben,mobilis. endometrium 6,5 mm nagyságú. Tágabb méhüreg.
2016. okt. 4. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Terhességnél legelőször egy úgynevezett felritkulást lehet látni a méhben, aztán a petezsákot,amiben a magzat van. Kb. 5-6 hetes terhességnél ebben a petezsákban már akkora lesz a magzat,hogy egy pici foltként látható. Aztán megjelenik a szívműködés is.Persze minden előbb látszik hüvelyi UH-val,ahol a sugarakat nem fogja fel a hason lévő zsírréteg.
2016. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az uterus ilyenkor már "keményebb" és minimálisan nagyobb szokott lenni.
2016. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az endometrium a méhnyálkahártya, bár minden lehetséges, de a 6,5 mm terhességhez szerintem kevés.
2016. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!