Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruációra...

Rendszertelen menstruációra természetes megoldás?

Figyelt kérdés

10 éve mensizek már, sose volt sok és nem tartott sosem sokáig, nem fájt. 5-6 éve nagyon rendszertelenül jön meg, volt, hogy 5 hónapig nem volt meg, de ritkán előfordult, hogy egy héttel előbb érkezik, egyébként általában 1 hónappal mindig késik. Nőgyógyásznál már voltam rengetegszer, ő kivizsgált mindent amit tudott, és nincs semmi, hormonvizsgálaton is voltam, és ott is minden eredményem oké volt. Gyógyszert nem szedtem soha, nem voltam terhes, nem vettem be eseményutánit sem. Az orvos nem is ajánlotta így a tabit, mert nincs értelme kierőltetni. Azt mondta várjunk vele, majd beáll. De én nagyon nem érzem normálisnak ezt a dolgot, annak ellenére sem, hogy jók voltak az eredményeim.

Járt már valaki hasonló cipőben? Ismertek valamilyen természetes módszert, ami segíthetne ezen? Kapszula, vagy tea vagy esetleg étel, bármi ami egy kicsit is hathat? Mindenre vevő vagyok ! Komolyan mondom 11-12 évesen sokkal rendszeresebb volt, mint most. Nincs semmilyen stressz az életemben hála az égnek, és párkapcsolatom sincs már jó ideje.

Köszönöm előre is a válaszokat! :-)



2016. okt. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Arwen torna, aviva torna állítólag segíthet, ott ajánlanak megfelelő étrendet is, de nekem fura, hogy a hormonjaid rendben vannak, mert akkor havonta menstruálnod kellene.
2016. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor átlagosan hány napos egy ciklusod? Le tudod írni az elmúlt 6 ciklust, hogy hány nap telt el köztük?
2016. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátcserje !? Tea vagy kapszula ! :)
2016. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek! :)

Igen, írom.

Január végén 6 napos -73 nap szünet-

április elején 4 napos -30 nap szünet-

május elején 4 napos -56 nap szünet-

június végén 2 napos -21 nap szünet-

július végén 5 napos -23 nap szünet-

augusztus közepén 7 napos -és 56 napja nincs most meg...

2016. okt. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!